Руководство клуба

Руководство клуба
ЛЕОНІД ДАВИДОВИЧ СОБОЛЄВ Президент футбольного клубу 14.06.1957
Борис Володимирович СИДОРОВ Віце-президент футбольного клубу 10.03.1959​
Віктор Олексійович Грузин Вице-президент футбольного клуба 31.10.1946
Виктор Александрович Пожечевський Почесний президент футбольного клубу 04.02.1951
Вадим Георгійович Шельменко Директор футбольного клубу 09.08.1958