Пептид GHRP 2

Пептид GHRP 2, що вивільняє гормон росту, як правило, пробуджує апетит. Використовується спортсменами для нарощування м'язової маси. Стимулює вироблення природного эндрогенного гормону росту.

Зручна фасовка - 5 mg нікого не залишить байдужим! Саме такий обсяг допоможе заощадити. Не можна не відзначити і той факт, що купить качественный GHRP2 на сайті ezhi.biz можна за низькою ціною. Вигода беззаперечна, не роздумуйте - купуйте!

Kypc становить у середньому 2-3 місяці, вводять його 1-6 разів на день, починаючи з 50-100 мкг, поступово збільшуючи дозування до 100-300 мкг в залежності від ваги людини і тривалості курсу. Продукт надходить в організм у вигляді підшкірних ін'єкцій в область живота, недалеко від пупка, за 30 хвилин до їжі. Час між ін'єкціями має бути не менше чотирьох годин (щоб організм мав час провести GH для подальшого випуску, без шкоди для здоров'я).

Купити GHRP 2 можна незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь. Міста, в які ми доставляємо продукцію перераховувати немає сенсу, відправлення йдуть абсолютно в будь-який куточок країни, поштою або будь-якою кур'єрською службою, яка є у вашому місті. Якщо y Bac залишилися питання з приводу того - купити GHRP 2 чи ні, Ви можете зв'язатися з нами: безкоштовний номер 8-800-775-98-79 пошта ezhibiz@gmail.com.

Купити GHRP 2 в аптеці не можна, не через те, що він заборонений, a тому що знаходиться на стадії дослідження. Його вже багато вживають, і мінусів помічено не було.

Після підтвердження замовлення, наш кур'єр доставить його на наступний день, а можливо і в день оформлення. Самовивіз: свій товар ви зможете забрати самостійно в зручний для вас час, в районі станції метро Пролетарська. Для жителів регіонів Росії доставка здійснюється Поштою Росії 1-м класом, протягом 5-8 днів в залежності від віддаленості регіону. Також можлива доставка ЕМС, або іншою службою доставки за бажанням клієнта. Представникам віддалених регіонів ми пропонуємо купити акумулятор холоду, в такому випадку Ваша посилка довше зможе зберігати оптимальну температуру.

Нам досі не зрозуміло, чому інші продавці не вважають за потрібне говорити про те, що в даний момент пептиди не призначені для людей. Відповідальність за використання продукції не за призначенням несе покупець. Пептиди призначені тільки для дослідницьких цілей. Вони не для використання у харчових продуктах або в якості будь-яких видів ліків.