Що таке SPA-педикюр?

 
SPA-педикюр - це комплекс процедур, які піклуються про шкіру ніг і нігті, роблячи їх красивими і доглянутими, доставляючи при цьому величезне задоволення. SPA-педикюр подобається не тільки жінкам, а й чоловікам теж. Процедура знімає психологічну, м'язову напругу, відновлюючи сили. Тривалість процедури близько 2 годин. Для SPA-педикюру застосовують найсучасніші косметичні засоби, термальну воду, екстракт водоростей. Основа SPA-процедури включає в себе ванну для ніг, масаж, обробку пальців, використання скрабу. Деякі салони можуть проводити SPA-процедуру з доповненнями, але без застосування ріжучого інструменту. 

Відмітна особливість SPA-педикюру полягає в тому, що він не порушує цілісності шкіри, нічого не спилюється і не обрізається. Саму процедуру проводять за допомогою спеціальних засобів. Вона не доставляє ніяких неприємних, болючих відчуттів, виключає травмування, а ефект зберігається протягом місяця.

Кімната для SPA-педикюру обладнана спеціальними комфортними педикюрними кріслами. Так само в салонах використовують вібромасажне крісло для масажу спини і попереку клієнта. Для розслаблення включають спокійну, тиху музику, використовують ароматичні свічки, пахощі. Якщо Вас цікавить балійський SPA-педикюр, то рекомендуємо дізнатися більше про нього на сайті bali.ua/baliyskiy-spa-pedikyur/.

Для поліпшення відтоку крові і зняття втоми в ногах застосовують спеціальні препарати і масаж. SPА-педикюр роблять після простого педикюру в кілька кроків. На кожному етапі проводять рефлекторний, точковий і класичний масаж. Застосовують професійні косметичні засоби з вмістом фруктової кислоти, морських водоростей. 

Етапи SPA процедури:

1. Пом'якшення. Проводять очищувальну обробку стоп за допомогою дезінфекційної ванночки. Температура води 38 градусів. Більш висока температура негативно впливає на судини, а холодна не дасть бажаного результату. Ванночку проводять 5-10 хвилин. У воду можна додати розслаблюючі засоби, морську сіль, що краще підготує стопи до наступного впливу.

2. Пілінг. Спочатку роблять м'який пілінг, який видаляє омертвілі клітини шкіри. Його проводять різними скрабами з морською сіллю, піском. Далі наносять розчинюючу сироватку, яка підсилює глибокий пілінг. Він усуває огрубілі шари шкіри і мозолі.

3. Зволоження та охолодження шкіри стоп. На стопи на 20 хвилин накладають зволожуючі маски з маслом м'яти перцевої, екстрактом алое, морських водоростей, з мінеральною глиною.

Перед проведенням масажу майстер може запропонувати обгортання з парафіном.

Останнє що проводят - дбайливий масаж ніг. Триває він по 5-10 хвилин на кожну стопу. Такий масаж стимулює роботу всіх органів, усуває біль в спині, суглобах, набряки, хронічну втому, нормалізує сон. Після розтирання наносять живильний крем.

Нехай догляд за своїм тілом приносить Вам радість!