Поради гравцям, які роблять ставки типу експрес

Поради гравцям, які роблять ставки типу експрес

Багато новачків намагаються знайти в Інтернеті різні секрети, щоб дізнатися, як ставлять експрес-ставки професійні гравці. Можливо, і є дійсно якісь таємниці, але здебільшого справа в досвіді і знаннях в спорті. Секрети, на жаль, не розкриємо, але парочку корисних порад щодо ставок експрес дамо.

1. Знайте міру. Перша і найважливіша порада для початківців гравців, які бажають заробляти за допомогою експресів. Знання міри виражається в кількості результатів, що включаються в екпрес, їх не повинно бути більше п'яти, а краще і зовсім обмежитися трьома. Так, якщо ви хочете випробувати удачу і розважитися, то можете і кілька десятків подій включити, але це вже не беттинг, а лотерея. Бесплатные футбольные прогнозы на сайте bettorspot.com без проблем, включаючи прогнози на події для експресів. 

2. Тільки впевнені події. Зрозуміло, що в спорті ніколи не можна бути впевненим у чомусь на 100%, але все-таки якщо виникають сумніви в якомусь матчі, то не вмикайте його в експрес-ставку. Шкода, коли хороший паровоз не доїжджає через одну подію. Якщо виникнуть проблеми з пошуком надійних матчів, можете зайти в розділ з прогнозами на bettorspot.com, де неодмінно знайдете впевнені ставки.

3. Бонуси для експресів. Досить часто онлайн букмекери заохочують бонусами гравців. Чому б не скористатися подарунком від бк?

4. Страхуйте і не скупіться. Коли в потенційно прибутковому експресі-ставці залишився один результат, а всі решта пройшли, не потрібно скупитися - перестрахуйтеся, поставивши трохи на протилежний результат у матчі, що залишився. Якщо прес не зіграє, буде не так образливо, хоч відшкодуєте поставлену на нього суму.

Експрес - це найпотужніший інструмент в руках грамотного гравця і лотерейний квиток для тих, хто не хоче дружити з аналітикою. Як використовуєте цей інструмент ви, залежить виключно від вас.
Контакти
  • Телефон: +38 (0532) 69-70-10
  • Пошта: fcpoltava2008@rambler.ru, poltava@pfl.com.ua
  • Адреса: 36004 Україна, м. Полтава, Полтавська область, вул. А. Кукоби, 29 б
Соцiальнi мережi
ФК «Полтава»
Офiцiйний сайт команди
2020 © Футбольний клуб «Полтава». Усі права застережено. Копіювання матеріалів дозволено тільки з відкритим активним гіперпосиланням на офіційний сайт ФК «Полтава» | Хостинг від uCoz