Що таке сіаліс?

Що таке сіаліс?

Сіаліс - це інгібітор фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5). Фосфодіестерази (ФДЕ) - це різні ферменти в нашому організмі, які всі разом складають хімічні речовини фосфатної групи (солі). З усіх ФДЕ в наших тілах, ФДЕ типу 5 є причиною занепокоєння щодо цієї теми. Домінуючи в придушенні ФДЕ5, він також пригнічує ФДЕ 6. Придбати сіаліс можна на сайті viagra-shop.in.ua.

ФДЕ 5 типу руйнує і ушкоджує циклічний гуанозинмонофосфат (цГМФ), який в основному активує внутрішньоклітинні білкові ферменти, які регулюють клітинний цикл. Ці цикли призначені для сигналізації про активацію рецепторних білків. Ця активація викликає розслаблення в «гладких м'язах» в печеристих тілах (всередині статевого члена) і розширює судини, що ведуть до нього. Ви ще зі мною або я втратив вашу увагу?
Отже, підбиваючи підсумки, ФДЕ5 є руйнівним для всього, що потрібно нашому організму для створення ерекції. Блокуючи ФДЕ5, наше тіло має можливість функціонувати без збоїв. Ось чому були винайдені ФДЕ5 інгібітори. Такі як Сіаліс і Віагра. Вони блокують ФДЕ5, що і дозволяє нам знову мати ерекцію.

Коли ви стаєте старше, ви накопичуєте все більше і більше ФДЕ5 і / або цГМФ зменшується. Тому часто люди похилого віку відчувають статеве безсилля. Іноді навіть при нормальному рівні тестостерону в сироватці. У деяких випадках, виробництво цГМФ зменшується, і тому Сіаліс і інші інгібітори ФДЕ5 у деяких людей не дуже добре допомагають. Ці люди повинні використовувати більш екстремальні заходи, такі як Трімікс; ін'єкції для статевого члена.

На що ще здатний сіаліс?

Оксид азоту: один з результатів цГМФ - викликання хімічної реакції з синтазою (ферментом) окису азоту. Це утворює оксид азоту, який збільшує обсяг наших сусідів. Не тільки навколо статевого члена, але і по всьому тілу. Це те, що викликає васкуляризацію (забезпечення кровоносними судинами і, отже, кров'ю органів, областей і частин тіла) і дає вам неймовірне «серце» після тренувальної сесії з опором. Оксид азоту дуже недовговічний, так що постійне його виробництво дуже важливо. Він відмінно підходить для поліпшення серцево-судинної системи, збільшуючи приплив крові. Шляхом збільшення рівня окису азоту, кров тепер тече набагато краще. Це призводить до поліпшення доставки кисню та інших поживних речовин в м'язи і інші тканини. Звичайно, чим більше поживних речовин вони отримують, тим здоровіше вони будуть.

Знижений артеріальний тиск: цей препарат допоможе знизити артеріальний тиск. Це не критичне або небезпечне зниження артеріального тиску. Просто досить зробити їх настійно рекомендованими для використання під час стероїдних циклів. Важливо відзначити, що не слід приймати ліки від кров'яного тиску під час прийому сіаліса. Якщо, звичайно, це не схвалено вашим лікарем. Але, як правило, інгібітори АПФ (ангіотензинперетворюючого ферменту), альфа-блокатори та інші форми не рекомендуються в поєднанні з сіалісом.

Здоров'я простати: сіаліс схвалений для лікування збільшення простати. У дослідженнях, вони використовували всього лише 5 мг в день, щоб зменшити запалення простати і повернути її до нормального стану.
Контакти
  • Телефон: +38 (0532) 69-70-10
  • Пошта: fcpoltava2008@rambler.ru, poltava@pfl.com.ua
  • Адреса: 36004 Україна, м. Полтава, Полтавська область, вул. А. Кукоби, 29 б
Соцiальнi мережi
ФК «Полтава»
Офiцiйний сайт команди
2020 © Футбольний клуб «Полтава». Усі права застережено. Копіювання матеріалів дозволено тільки з відкритим активним гіперпосиланням на офіційний сайт ФК «Полтава» | Хостинг від uCoz