Отдых в Греции або що Ви знаєте про цю країну?

Отдых в Греции або що Ви знаєте про цю країну?


Що ви знаєте про Грецію? Якщо ви там ніколи не були, тоді ви нічого про неї не знаєте. Ця країна стала легендарною ще задовго до появи перших поселень слов'ян на наших землях. Греція прекрасна батьківщина великих філософів, ораторів, механіків, воїнів, атлетів, героїв і мандрівників. Тут народилася давня Еллада, яка стала першою цивілізацією. Саме вона несла в сусідні варварські колонії красу і культуру. Тому відпочинок в Греції (рос. отдых в Греции) має здійснити їоча б раз у житті кожна людина. При цьому варто довіритися надійним туристичним компаніям, серед яких варто виділити туристичну компанію "Чемодан", актуальні пропозиції якої щодо "отдых в Греции" можна  знайти тут - http://chemodan.kz/strany/gretsiya.html.   

Трохи історії

Тільки вдумайтеся наскільки велична ця країна, адже її історія налічує близько 3-х з половиною тисячоліть тільки задокументованої історії. Мікени і Спарта, Афіни, Салоніки вже воювали і мирилися в той час, коли на місці деяких великих міст все ще паслися стада диких тварин. Де ще можна знайти землю, по якій ходив богосвітлий Геракл і всесильний Ахіллес? Які ще моря можуть похвалитися історіями про Ясона, який вирушив у дорогу за Золотим руном. 

Мова і її особливості 

Деякі відзначають, що грецька мова чимось схожа з російською, хоча вони абсолютно між собою не мають нічого спільного. Просто однакове звучання. Якщо ви вирушили вивчати грецькі таємниці, будьте готові, що багато хто з греків не знає англійської мови. Звичайно ж, курортні і великі міста «інтернаціональні» і тут можна почути навіть рідну мову. Принаймні, російськомовних людей в великих містах вистачає. 

Курортні зони 

Ми хотіли перерахувати вам курорти, якими славиться Греція. Але в підсумку зрозуміли, що робити це безглуздо. Адже їх так багато, що все і не перерахуєш. Фактично кожне місто в цій країні може похвалитися розвиненою туристичною інфраструктурою, десятками пам'ятників і цікавою історією. Тому всі вони гідні вивчення. Єдине, окремо хотілося б виділити «підводні міста» Еллади. Ці порти, що назавжди пішли під воду, буквально вражають уяву. 

Компанія "Чемодан" пропонує різні тематичні тури і розробила різні програми для клієнтів. Кожен зможете підшукати для себе оптимальне рішення для відпочинку. Будьте впевнені, що з нею ви проведете незабутній відпочинок.

Опубликовано: 04.05.2018
Контакти
  • Телефон: +38 (0532) 69-70-10
  • Пошта: fcpoltava2008@rambler.ru, poltava@pfl.com.ua
  • Адреса: 36004 Україна, м. Полтава, Полтавська область, вул. А. Кукоби, 29 б
Соцiальнi мережi
ФК «Полтава»
Офiцiйний сайт команди
2020 © Футбольний клуб «Полтава». Усі права застережено. Копіювання матеріалів дозволено тільки з відкритим активним гіперпосиланням на офіційний сайт ФК «Полтава» | Хостинг від uCoz