Чим відрізняється культиватор від мотоблока

Чим відрізняється культиватор від мотоблока

Насправді це подібні пристрої, їх головна відмінність полягає в рівні функціональності. Основне призначення культиватора - розпушувати і перемішувати верхній шар грунту, тобто культивувати її. У деяких моделей конструкція дозволяє використання навісного обладнання, наприклад, плуга або підгортальника, що наближає їх по функціональності до мотоблока, але головним робочим органом все одно залишається фреза для розпушування грунту. Якщо Ви вже маєте такий пристрій, то рекомендуємо відвідати магазин запчастей для мотоблока sm-store.com.ua.

Мотоблок універсальний. По-перше, на цю техніку встановлюють більш потужні двигуни, що дає можливість виконувати енергоємні завдання (наприклад, обробляти складні цілинні ділянки). Крім того, мотоблок здатний прийняти на борт практично будь-яке навісне обладнання, від тих же фрез до деки для косіння трави, снігоприбирального гвинта і причепів для перевезення вантажів. Іншими словами, мотоблок - це спрощений варіант мінітрактора, по суті відрізняється від останнього лише відсутністю сидіння для оператора. Для зручності класифікації мотоблок часто розглядають як окремий випадок багатофункціонального культиватора.

Типи культиваторів

Умовно розділимо техніку на 3 типи:
  • мінікультіватор (прополювальні)
  • культиватор компакт-класу (мотокультиватор)
  • мотоблок
Мінікультіватор призначений для обробки верхніх шарів грунту за допомогою фрез. Глибина культивації рідко перевищує 22 см, а ширина 40 см. Як зрозуміло з назви, він компактний, його легко перенести з одного кінця ділянки на іншу, зручно перевозити в багажнику автомобіля, а моделі зі складною або знімною ручкою можна навіть переносити в рюкзаку. Вага мінікультіватора варіюється від 10 до 20 кг, тому з ним впораються жінки і люди похилого віку. Майже всі моделі з електричним приводом, але зустрічаються з бензиновими двотактними і навіть чотирьохтактнимі двигунами.

Через невелику потужность і вагу мінікультіваторів, вони можуть обробляти тільки пухкий грунт дачних ділянок розміром до 10 соток, обробка цілини їм не під силу. Площа обробки у приладів, що працюють від мережі, обмежена ще і довжиною шнура. Мінікультіватори не мають реверсивного ходу, зате відрізняються гарною маневреністю, тому їх активно використовують при обробці квіткових клумб або для роботи в теплицях. Цей клас пристроїв не призначений для роботи з навісним обладнанням.

Дата публикации: 06.05.18
Контакти
  • Телефон: +38 (0532) 69-70-10
  • Пошта: fcpoltava2008@rambler.ru, poltava@pfl.com.ua
  • Адреса: 36004 Україна, м. Полтава, Полтавська область, вул. А. Кукоби, 29 б
Соцiальнi мережi
ФК «Полтава»
Офiцiйний сайт команди
2019 © Футбольний клуб «Полтава». Усі права застережено. Копіювання матеріалів дозволено тільки з відкритим активним гіперпосиланням на офіційний сайт ФК «Полтава» | Хостинг від uCoz