А.Безсмертний - найкращий тренер Першої ліги. (відео)
Анатолій Безсмертний поділився з прес-службою ПФЛ враженнями від минулого сезону, який став найкращим для ФК "Полтава" в історії

Анатолію Петровичу, вітаємо Вас з визнанням найкращим тренером Першої ліги. Наскільки важливою є для вас ця нагорода?

- Звичайно, мені дуже приємно отримати таке визнання, але головне, що команда виконала завдання на сезон і змогла вийти в Прем’єр лігу. Вважаю, що це заслуга всього колективу. Працюватиму тепер ще більше над собою, намагатимуся прогресувати і розвиватися як тренер.

- Минулий сезон став найкращим для клубу. Завдяки чому вдалося досягти такого прогресу?

- Головне, що у нас в колективі хороший мікроклімат, в команді зібралися індивідуально сильні виконавці, які з максимальною ставилися до своєї роботи. Хочеться відзначити величезну роль нашого президента в підсумковому результаті. Леонід Соболєв створив всі умови для футболістів, тренерів, виконував всі наші побажання. Приємно, що всі хлопці об’єдналися навколо головної мети – виходу в УПЛ.
- Як би ви охарактеризували стиль гри своєї команди, адже в ФК «Полтави» простежується поєднання надійної оборони та швидкої, технічної атаки?


- Гадаю, можна назвати наш стиль – «тотальним» футболом. Всі хлопці знають як захищатися та як швидко виходити з захисту в напад і навпаки. Головне, що протягом сезон вдавалося дотримуватися своєї структури гри.

- Наскільки серйозними будуть зміни в складі під Прем’єр-Лігу? Надасте шанс хлопцям з нинішнього складу, чи команда проведе масштабну селекцію з перевіреними досвідченими новачками?

- Звичайно, хлопці, які допомогли нам досягти такого результату, заслужили зіграти в Прем’єр-Лізі. Поки не плануємо розривати контракти з гравцями, готуватимемося до наступного сезону в такому складі. Далі дивитимемося на ставлення футболістів, якщо хтось неналежним чином працюватиме, то прощатимемося з такими гравцями.

- Скільки нових футболістів плануєте підписати в період міжсезоння?

- Хотілося б запросити по одному футболісту в захист, півзахист та напад, щоб підвищити конкуренцію. Розраховуємо, що вдасться підписати трьох–чотирьох виконавців. Головне, щоб ці футболісти були на голову сильнішими за наших гравців, щоб у них був досвід виступів в УПЛ.Як голосували команди
Прес-служба ПФЛ

  • Тека: Пресса о нас
  • Дата публікації: 12.06.2018


Коментарі (0)
avatar
Контакти
  • Телефон: +38 (0532) 69-70-10
  • Пошта: fcpoltava2008@rambler.ru, poltava@pfl.com.ua
  • Адреса: 36004 Україна, м. Полтава, Полтавська область, вул. А. Кукоби, 29 б
Соцiальнi мережi
ФК «Полтава»
Офiцiйний сайт команди
2018 © Футбольний клуб «Полтава». Усі права застережено. Копіювання матеріалів дозволено тільки з відкритим активним гіперпосиланням на офіційний сайт ФК «Полтава» | Хостинг від uCoz